foundmissing.cz | Carplex 2
15692
page,page-id-15692,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Získejte o svých zákaznících data, která jste předtím neměli.

Carplex je CRM systémem postaveným na míru automobilovým dealerům. Bude za Vás sbírat data, která Vám pomohou nastartovat Váš byznys na zcela jinou úroveň. Dodá Vám možnosti, které Vám ulehčí správné rozhodování.

CRM and business concept words in silver grey gears
clock

Nezmeškejte ani jednu příležitost, kdy by u Vás měl zákazník utratit peníze

Carplex automaticky hlídá veškeré termíny, které nastávají na vozech Vašich zákazníků. Když se nějaká událost blíží, automaticky upozorní je i Vaše zaměstnance. Dokonce dohlídne na to, zda jste se zákazníkovi ozvali a řádně ho pozvali. Carplex Vám dává volné ruce  a čas k důležitějším činnostem.

Rapidně zvedněte účinnost Vašich marketingových kampaní

Carplex moc dobře ví, co právě Vaši zákazníci potřebují. Díky modulu Marketing 3.0 umí zcela automaticky přizpůsobit reklamy na internetu na míru koncovým zákazníkům. Pokud se na Vaše stránky dívá zákazník, který potřebuje servis STK, zobrazí se mu banner s STK. Pokud zákazník, který je v periodě nákupu nového vozu, zobrazí mu nabídka nových vozů. Cítíte tu sílu?

pruhledna
pairing

Párování nabídky s poptávkou

Zapomeňte na objednávání vozů na slepo. Carplex přichází s párováním nabídky s poptávkou. Jakmile budete chtít objednat vůz, ihned se Vám ukáže, jaký je o něj zájem. Kolik máte potencionálních zájemců. Carplex sbírá data od všech zákazníků, kteří navštíví Váš showroom. Díky propracovanému reportingu Vám rozhodování ulehčí natolik, že se budete divit, jak je snadné okamžitě oslovit jasně cílenou skupinu zájemců. Jedním klikem.

Reporting šitý na míru automobilovému průmyslu

Správná data pro rozhodování jsou klíčová. Proč tedy sledovat jen základní veličiny. Carplex Vám dokáže v korelaci s prodejností ukázat i takové přehledy, jako přesné činnosti zaměstnanců, které vedou k prodeji, porovnání činností zaměstnanců mezi sebou, zákazníky, kteří by k Vám měli jezdit, ale nejezdí (opět jedním klikem oslovte), prodejnost ku předváděcím jízdám, za model, za motorizaci… Možností je skutečně mnoho. Snadno najdete tu správnou právě pro Vás.

reporting
pruhledna

Efektivní vedení dealerství

Carplex je skvělým nástrojem pro vedení Vašeho autocentra. Nadefinujte jednotlivým zaměstnancům cíle, které mají splnit a nechte Carplex ať na ně dohlíží. Obě strany transparentně vidí, jak na tom v daný úsek jsou, a tím je to motivuje k lepším výkonům.

Chcete se dozvědět více?

Navětivte oficiální internetové stránky systému Carplex pro automobilové dealery.

Přihlašte se k odběru novinek!
Zadejte Váš email. Nezneužijeme ho.